Юлія Тимошенко зустрілася з генсеками світових профспілок

Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустрічі з Генеральними секретарями найбільших профспілкових об’єднань світу – Люком Тріанглом (Міжнародна конфедерація профспілок ITUC), Крісті Хоффман (Глобальна профспілка UNI), Атле Хойе (глобальна профспілка IndustriALL) та Полом Новаком (Британський конгрес профспілок TUC).

Вона поінформувала своїх співрозмовників про ситуацію в Україні та стан справ на ринку праці нашої держави під час війни.

«Згідно з соціологічними опитуваннями через повномасштабну війну Кремля третина працездатного населення нашої держави втратила роботу. Особливо складною була ситуація для переселенців і мешканців зон бойових дій – половина з них залишилися без роботи. Тому допомога демократичного світу є надзвичайно важливою для нас. Я щиро дякую за підтримку і солідарність», – наголосила Юлія Тимошенко.

Представники світових профспілок запевнили, що робитимуть усе можливе для допомоги народу України.

У зустрічі також брали участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря та народний депутат від партії «Батьківщина» Михайло Волинець.

Довідково: Міжнародна конфедерація профспілок (МКП) – це найбільша у світі профспілкова організація, яка налічує понад 200 мільйонів членів. Глобальна профспілка UNI представляє понад 20 мільйонів робітників з більш ніж 900 профспілок. До глобальної профспілки IndustriALL входять 50 мільйонів працівників з більш ніж 100 країн. Британський конгрес профспілок налічує 5,5 мільйонів робітників з 48 профспілок.

Новини

Пряма мова