Григорій Немиря зустрівся з делегацією групи Європарламенту

Днями заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря провів зустріч з делегацією політичної групи «Оновити Європу» (Renew Europe) у Європейському Парламенті на чолі із головою політичної групи Валері Айє.

Сторони обговорили питання міжпарламентського співробітництва та поточну ситуацію в Україні, яка склалася через війну росії проти нашої, зокрема останні масовані удари по містам України.

«Ми щиро вдячні Європарламенту за допомогу і солідарність у цей час, коли ми виборюємо на полі бою саме право існування нашої держави», – наголосив Григорій Немиря.

Валері Айє запевнила, що Європейський Парламент готовий і надалі допомагати Україні і підтримувати наш народ у боротьбі за свободу.

Окремо йшлося про питання парламентської реформи та міжпарламентського співробітництва, а також прогрес в процесі переговорів про вступ України до ЄС.

«Наш народ прагне стати членом європейської родини – ЄС. Це право ми вибороли на полі бою», – підкреслив Григорій Немиря.

До складу делегації входять: Віце-президент групи Абір Аль-Салхані, (Швеція), Депутат Європарламенту Роза Тун унд Гогенштайн, (Польща) та Голова Делегації зі зв’язків з Афганістаном Петрас Ауштревічюс (Литва).

Новини

Пряма мова