«Батьківщинівка» знайшла спонсорів для забезпечення роботи зимового табору для дітей військових та внутрішньо переселених сімей

Не один рік у селі Грижинці працює сезонний дитячий табір для дітей. Зазвичай найактивніша його робота припадала на літо, тоді діти займаються у сільському будинку культури.

З початком війни активізувалася робота й взимку, – розповідає депутатка Гніванської міської ради від ВО “Батьківщина” Лілія Помикалова, яка працює завідувачкою Грижинецької філії КЗ ЦКД «Калина». – Зазвичай влітку найактивніша відвідуваність нашого табору, який ми організовуємо у сільському будинку культури. Але з початку війни до нас переїхали сім’ї з окупованих населених пунктів та тих, де неможливо наразі відновити повноцінний побут для життя. А ще у таборі багато дітей, батьки яких на фронті. Є дітки, в яких війна забрала назавжди батьківську турботу.

У зимовий період табір працює у приміщенні місцевої релігійної громади, активісти з якої і влаштовують дітям дозвілля, а також уроки патріотичного виховання та різні майстер класи.

Цієї зими табір відвідали 90 діток з Грижинецької громади. Курували захід 40 молодих активістів. А Лілія Помикалова вкотре допомогла знайти спонсорів та залучити їх до функціонування табору.

Новини

Пряма мова