Юлія Тимошенко: Переможе світло, мир, любов. Переможе Україна!

Як би нам не було важко, як би не було нам гірко, яким крутим шляхом не довелося б нам йти до нашої мети, пам’ятайте головне: ми – переможемо!

Юлія Тимошенко до другої річниці повномасштабного вторгнення поділилася на своїй Фейсбук-сторінці надихаючим відео.

Найбільше враження під час війни на лідерку «Батьківщини», за її словами, справили мужні українці, які у складній ситуації показали, що не збираються коритися російській агресії.

«Моє найбільше і найдивовижніше враження – це українці. Воїни, солдати й генерали. Лікарі і волонтери, вчителі й енергетики. Це – великі нескорені люди великої нескореної країни! Це те, чому я ніколи не припиню дивуватися. Я щаслива і горда належати до українського народу, української нації», – сказала вона.

Лідерка «Батьківщини» закликала українську націю до єдності та не робити прикрих помилок.

«Ми не можемо, не маємо права і не зобов’язані робити власні помилки на рівному місці, бо для цього країна не має ні сил, ні ресурсу. Всі наші зусилля мусять бути спрямовані тільки для досягнення перемоги, для того, щоб після неї зберегти і збудувати нову, красиву і сильну Україну», – вважає Юлія Тимошенко.

Як і всі українці, вона вірить у перемогу України та українців.

«Найтемніше – перед світанком. За найбільшим відчаєм прийде радість успіху. І весна переможе, як завжди. Переможе світло, мир, любов. Переможе Україна!» – резюмувала Юлія Тимошенко.

Новини

Пряма мова