Від смачної випічки до запчастин для автівок на фронт: «батьківщинівці» Вінниччини приготували великодні подарунки землякам

У дні великодніх свят «батьківщинівці» Вінниччини пригощали земляків смачними пасками, влаштовували майстер класи з виготовлення великодніх оберегів, організовували патріотичні уроки для дітей та, звичайно ж, збирали допомогу на фронт.

Напередодні Великодня на базі КЗ «Лука-Мелешківський ліцей», де проходив семінар педагогів, керівник КЗ «Пилявська гімназія» «батьківщинівець» Олексій Нижник та його колеги, провели майстер клас із виготовлення оберегів. Виготовлені ангели-обереги руками дітей та вчителів відправили на фронт землякам. До кожного з них додали листівку із найщирішими побажаннями та проханням берегти себе.

Щороку напередодні Великодніх свят отримує вітання від однопартійців найстарша «батьківщинівка» Вінниччини Ольга Тадеушівка Починок. Цьогоріч пані Ольгу, яка, починаючи з 2002 року і до сьогодні, бере активну участь у житті Вороновицької громади, привітала депутатка Вороновицької селищної ради від ВО «Батьківщина» Аліса Іщук.

З великодніми подарунками завітали до активістів Липовецької громади депутатка Липовецької міської ради від ВО «Батьківщина» Ольга Русецька з однопартійцями.

А депутат Томашпільської селищної ради від ВО «Батьківщина» Микола Терлецький, закупив передав військовим 105 бригади шини автівки та ланцюги для бензопил.

Новини

Пряма мова