Юлія Тимошенко разом з однопартійцями привезла лікарням Вінниччини допомогу

П’ять лікарень Вінниччини, серед яких і заклад, де проходять лікування військові, отримали сьогодні благодійну допомогу від лідерки ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко та народних депутатів Валерія Дубіля і Олега Мейдича.

Вкотре вщент наповнений необхідними розхідними медичними матеріалами бус був доправлений на Вінниччину. Зокрема у лікувальний заклад, де проходять лікування наші поранені військові привезли дороговартісний апарат для гемодіалізу (штучна нирка)  Prismaflex.

Щиро, від всього серця я хочу подякувати за апарат для гемодіалізу, який дасть нам можливість рятувати, лікувати важко поранених пацієнтів і важко хворих пацієнтів, які на сьогодні потребують такого виду лікування. Це дасть нам можливість лікувати пацієнтів з гострими ушкодженнями нирок, особливо це актуально при пост турнікетних синдромах, які ми зможемо саме завдяки цьому апарату лікувати і повертати наших поранених і важкохворих військовослужбовців до нормального життя, відновлюючи їх здоров’я, – сказав начальник клініки анестезіології реанімації, інтенсивної терапії та детоксикації Андрій Корсун.

Також Юлія Володимирівна цікавилася у керівників медичних закладів та медперсоналу, які нагальні питання на державному рівні потрібно вирішувати негайно. Особливу увагу приділила умовам лікування та реабілітації військових, адже саме лідерка ВО «Батьківщини» очолює відповідну ТСК.

Новини

Пряма мова