Юлія Тимошенко: «Батьківщина» вітає ухвалення закону про демобілізацію військовослужбовців-строковиків

Представники «Батьківщини» майже два роки боролися за демобілізацію військовослужбовців строкової служби та працювали над цим питанням в робочій групі. Сьогодні був знаковий день, коли ухвалили закон, на який чекало усе суспільство.

Про це Юлія Тимошенко заявила у коментарі телеканалу «Рада». Вона підкреслила, що йдеться про людей, молодших за 27 років, які не підпадають під дію указу про мобілізацію під час воєнного стану.

«Усі ці молоді хлопці два роки перебували в армії. Сьогодні за один день – і в першому, і в другому читанні – було ухвалено рішення, щоб усіх військовослужбовців-строковиків нарешті повернути негайно додому. Як вийде закон, відразу буде підписаний указ президента, й усі строковики будуть демобілізовані та зможуть повернутися додому», – наголосила Юлія Тимошенко.

Лідерка «Батьківщини» також пояснила, що після демобілізації строковики матимуть рік для відпочинку та ухвалення рішення про подальші дії: «чи йти на контракт в армію, чи вчитися, чи працювати на підприємствах. Навіть якщо їх вік понад 27 років, вони зможуть нормально займатися мирним життям».

«Це перше важливе досягнення, і я щаслива, що десятки тисяч строковиків все-таки повернуться додому. У робочій групі з цього питання ми працювали разом з Михайлом Цимбалюком, і в підсумку ми задоволені, що такий закон ухвалений, і демобілізація строковиків стала реальною», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Новини

Пряма мова